AKADEMIA XXI

„Akademia XXI” to program edukacyjno – rozwojowy skierowany do kobiet pomiędzy 21 a 26 rokiem życia. W tym wieku kobiety są studentkami, słuchaczkami szkół policealnych, podejmują pierwszą pracę. 

Program ma za zadanie przygotować kobiety do wyzwań jakie stawia przed nimi obecne społeczeństwo. Poczynając od przygotowania do pracy zawodowej, prowadzenia własnego biznesu, życia w globalnym wielokulturowym świecie czy budowania wizerunku.  

Dla kogo jest ten program

Jesteście studentkami, zaczynacie kariery zawodowe – w Akademii
XXI miedzy innymi przygotujecie się do rozmów rekrutacyjnych, odbędziecie praktyki w różnych firmach, poznacie zasady biznesowego i towarzyskiego savoir-vivre co pozwoli Wam poczuć się pewnie w każdej sytuacji. Poznacie wielu ciekawych ludzi, którzy podzielą się z Wami swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą.

Program jest skierowany do współczesnymi kobietami, które chcą realizować swoje powołania i marzenia. Ma na celu nauczyć ich rozwijać charakter, dbać o swój wizerunek, przełamywać stereotypy i utarte schematy. Uczestniczki będą mogły poznać narzędzia i techniki pomocne w pracy nad sobą i swoimi nawykami.

Jesteś zainteresowana

O programie

Program trwa 4 semestry.

Zajęcia odbywać się będą w formie sesji w Warszawie, warsztatów wyjazdowych w Polsce i zagranicą, praktyk w korporacjach, urzędach i prywatnych firmach.

Uczestniczki objęte będą indywidualnym programem mentoringu. Prowadzącymi zajęcia będą doświadczeni trenerzy, eksperci, uznane autorytety, socjolodzy, psycholodzy, praktycy biznesu.

Prowadzącymi zajęcia będą doświadczeni trenerzy, eksperci, praktycy biznesu odnoszący sukcesy i uznane autorytety.

Jesteś zainteresowana

Program składa się z 4 grup tematycznych:

  • Nasze życie zaczyna się w naszej głowie. Czego pragną kobiety.
  • Kobieta na rynku w pracy. Co zrobić żeby zostać Panię
    Prezes a może Businesswoman czy właścicielką firmy lub w inny sposób realizować
    swoje marzenia i pomysły na życie.
  • Kobieta XXI obywatelka Polski i świata
  • Kobieta współtwórca domu i rodziny na miarę XXI wieku

Rozpoczęcie naboru 15 maja 2022

Rozpoczęcie zajęć 1 październik 2022

Zajęcia prowadzą

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA

 Twórczyni marki Dorota Goldpoint, uznana w świecie dyktatorka mody kobiecej. 

Autorka książki „Serce nie ma zmarszczek”

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Dyplomowany psycholog kliniczny psychterapeuta, edukator seksulany.

Dyr.  Mazowieckiego Centrum Psychoterapii

EDUKACJA

Trener przywództwa i wystąpień publicznych, coach, wykładowiec MBA. 

 

 W wykonaniu obowiązków płynących z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679    z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) Organizator podaje komplet informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych uczestników Plebiscytu (osób zgłaszanych i zgłaszających oraz głosujących jak i kandydatów) w załączniku do niniejszego Regulaminu.

Przetwarzamy następujące kategorie Twoich danych osobowych: Imię i nazwisko oraz dane kontaktowe:  e-mail, numer telefonu i adres do korespondencji.

Administratorem danych osobowych jest New Technology Association