O Akademii

LOGO

absens carens

Akademia Kobiet Skutecznych realizuje swoje cele poprzez:

  • prowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnych.
  • wydawanie Magazynu Czerwona Szpilka, także w wersji cyfrowej.
  • wspieranie akcji charytatywnych i społecznych.
  • współpracę partnerską z firmami i organizacjami kierującymi się w swoim działaniu wartościami bliskimi Akademii.
  • współpracę z instytucjami władzy państwowej, samorządowej, środkami masowego przekazu i firmami w zakresie niezbędnym dla realizacji celów Akademii,
  • organizowanie Kongresów, Konkursów i Plebiscytów itp.
  • szkolenia i warsztaty prowadzone według własnych innowacyjnych metod edukacji.

Pomysłodawcą Akademii Kobiet Skutecznych jest Urszula Ptak – Małysiak obecnie Krawczyk – założycielka w 2015 roku Klubu Kobiet Skutecznych dla kobiet pracujących w korporacjach. W 2019 roku Klub przekształcił się w Akademię Kobiet Skutecznych.

 Bractwo Kawalerów Czerwonej Szpilki skupia przy Akademii mężczyzn chcących wspierać realizację zadań Statutowych Akademii.

Organizatorem Akademii jest New Technology Association Sp z o.o.

Są z nami w Akademii ...

Renata Strauch

Software Engineer

Manager o ogromnym, międzynarodowym doświadczeniu w trudnej męskiej branży IT. Przez wiele lat zarządzała zespołami IT w dużych bankach np. 5 lat w Macao. Z pasji i talentu architekt wnętrz. Właściciel Strauch Design.

Agnieszka Michalczyk

Autorka programu edukacyjno – charytatywnego Debiutantki. Od 8 lat pomaga młodym kobietom w przygotowaniu do bycia współczesną kobietą. Wiele lat prowadzi także Akademię Dobrego Stylu.

Tatiana Yarmola

Ekspert branży mody, project-manager oraz doradca biznesowy. Od 25 lat współpracuje z liderami fashion-industry. Z wykształcenia skrzypaczka. Uważa, że kompozycje muzyczne i kompozycje kolekcji rządzą się tymi samymi prawami.

Roksana Małysiak

Roksana Małysiak - studentka kierunku kosmetologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Debiutantka VIII edycji programu edukacyjno-charytatywnego Debiutantki. Oprócz tego miłośniczka kina, książek oraz podróży (małych i dużych). Dziennikarka radiowa.